ПЕРСОНАЛІЇ

ТЕТЯНА ХОДАКІВСЬКА

Тетяна Ходаківська – режисер та режисер монтажу. Член Української Кіноакадемії та Української Гільдії Режисерів. Фільмографія включає більше двадцяти фільмів, серед яких – прем’єри та переможці впливових міжнародних фестивалів.

Тетяна Ходаківська працює як в Україні так і за її межами. Серед проектів, над якими вона працювала в США – фільми з такими зірками кінематографу як Міккі Рурк, Пітер Грін, Вінсент Янг, музиканти Ice-T та гурт Onyx. Серед організацій – UN (Організація Об’єднаних Націй).

imdb.com                       Dzyga                       Instagram

 

ФІЛЬМОГРАФІЯ

  • ФОКСТЕР і МАКС, режисер дозйомок (2020, 100хв., ігровий к/ф, дитячі фантастичні пригоди). Стрічка була нагороджена Українською Кіноакадемією за “Найкращий монтаж” та “Найкращі візуальні ефекти”, а також як “Накращий фільм” на Чілдрен Кінофест.
  • МАНЛИВИЙ, СОЛОДКИЙ, БЕЗ МЕЖ або ПІСНІ і ТАНЦІ про СМЕРТЬ (2017, 96хв, документальний к/ф ). Світова прем’єра відбулася на Ji.hlava International Documentary Film Festival. Стрічка була нагороджена як “Найкраща режисерська робота” і “Найкращий монтаж” на Calcutta International Cult Film Festival; отримала спеціальну відзнаку на Docudays UA “З його блаженними кінематографічними моментами й несподіваними сузір’ями (пальців і тканини, жестів і культурних ландшафтів), цей універсальний фільм про смерть (і те, що за нею) вразив нас самою майстерністю ручної роботи. Він зворушив своєю спокійною жагою життя.”; була номінована Кіноакадемією України на “Золоту Дзигу” як “Найкращий документальний фільм” та отримала ще близько десяти призів на міжнародних кінофестивалях, включаючи “Найкраща режисерська робота” на Retro Avant Garde Film Festival та “Найкращий монтаж” на Documentaries Without Borders Film Festival.
  • АНГЕЛИ ВІЙНИ (2013, 120хв, міні-серіал, воєнна драма). Світова прем’єра відбулася на Chicago International Film Festival, де фільм був нагороджений “Gold Paque”. Фільм також отримав нагороди “Silver Screen” на US International Film & Video Festival, “Спеціальну Нагороду Журі” на WorldFest Houston та”Globe-GOLD” на World Media Festival Hamburg.
  • ПРОЩЕНА НЕДІЛЯ (2007, 90хв, ігровий телефільм). Світова прем’єра відбула на телеканалі Інтер, де фільм пройшов з часткою 23,93% (Кращий показник дня по частці серед усіх каналів і всіх програм).