ЯК СТАТИ ЧЛЕНОМ/ЧЛЕНКИНЕЮ ГІЛЬДІЇ?

Ознайомитися зі Статутом, надіслати заяву й анкету, мати три (3) рекомендації від дійсних членів/членкинь Гільдії й сплатити членський внесок.

АНКЕТА

для вступу в Гільдію

БЛАНК

заяви на вступ

ЗРАЗОК

рекомендаційного листа

Заповнену заяву (від руки чи роздруковану) разом з рекомендаціями членів Гільдії (для цього на бланку заяви є окремі рядки, куди треба лише впсати «рекомендую» і поставити підпис або ж рекомендації можуть бути на окремих аркушах) надсилайте поштою: ГО УГР,  01032, Саксаганського, 99, кв. 15, Київ, Україна.

На час карантину щодо CoVID-19, ми приймаємо також фотокопії заяв, з перерахуванням членів гільдії, які вас рекомендують, на е-пошту Гільдії  info@directorsguild.org.ua

Якщо у вас є запитання щодо вступу в Гільдію, крім тих, що викладені нижче, також надсилайте їх на нашу електронку. Ми з радістю відповімо.

У разі прийняття вас до Гільдії, ми надамо вам реквізити ГО для сплати членського внеску.

На яке членство я претендую – дійсне (повне) чи асоційоване?
Якщо ви маєте фільм, який було продемонстровано в прокаті, на ТБ чи в конкурсі на кінофестивалі з історією більше 5 років, ви можете стати повноправним (дійсним) членом/членкинею Гільдії. В анкеті зазначте, будь ласка, про який фільм (фільми) йдеться.

Чи можу я стати членом/членкинею Гільдії, якщо я ще не маю фільму, але маю диплом режисера чи  ще навчаюся на режисера?
Ви можете стати асоційованим членом/членкинею Гільдії.

У чому різниця між дійсним та асоційованим членством в Гільдії?
Асоційовані члени/членкині Гільдії не беруть участі в прийнятті рішень в органах Гільдії і в голосуванні на Загальних Зборах, але мають усі інші права та привілеї і можуть користуватися всіма здобутками Гільдії.

Якщо в мене є фільми, але немає диплома за спеціальністю “режисер”?
Так, ви можете стати членом Гільдії без диплома; Статут Гільдії провадить, що відсутність диплома режисера не є перешкодою. Натомість, обов’язковою умовою для членства є наявність в доробку режисера/режисерки фільму, який було продемонстровано в прокаті, на ТБ або ж у  конкурсі на кінофестивалі з історією понад 5 років.

Хто вирішує, чи стану я членом/членкинею Гільдії?
Рада чи Загальні Збори Гільдії. Рішення приймаються простою більшістю учасників голосування. Відмова (якщо така буде) повинна бути вмотивованою. Рада, на відміну від Зборів, може приймати рішення дистанційно, тому питання членства вирішується оперативно.